Prekių pristatymas 
Jei atsiskaitote pavedimu, prekes Lietuvoje pristatome per tris darbo dienas nuo tada, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.
Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą nedelsdami informuosime Jus el. paštu.

Norite prekes atsiimti patys? 
Puiku – sutaupysite. Visą informaciją gausite mūsų parduotuvėje! Užsisakę prekes www.gyvasismaistas.lt, jas galite atsiimti adresu:Raudondvario pl. 93, 47184-Kaunas, III a. 313 kab. Kaunas . Užsisakant prekes Jums tereikia pažymėti, kad jas atsiimsite patys. Prieš atvykstant maloniai prašome pasiskambinti telefonu +37069959859.

Norite, kad prekes atvežtume? 
Prekes pristatysime patys, kad kartu galėtume suteikti ir konsultacijas. Jei užsakymų bus daug, prekes pristatys kurjerių tarnyba, o mes jums paskambinsime ir pakonsultuosime telefonu.
• Pristatymo kaina įskaičiuojama į prekės kainą. Galutinė kaina matyti parengto užsakymo apačioje.
• Prekes gali pristatyti ir surinkti mūsų vadybininkas. Prekių pristatymo ir surinkimo kaina įskaičiuojama į prekės kainą. Galutinė kaina matyti parengto užsakymo apačioje. Gavę prekes nepamirškite patikrinti jų būklės, kiekio, kokybės ir asortimento.

Jei pastebėjote, kad siunta pažeista, neatitinka asortimentas, kiekis ar kokybė, susisiekite su mumis telefonu. Stengsimės išspręsti problemą. Jei to padaryti nepavyks ir Jūs nuspręsite prekės atsisakyti, būtinai nurodykite atsisakymo priežastį siuntos važtaraštyje.

            Norite, išsamios konsultacijos apie valgių gaminimą, sveikesnę mitybą, želmenų auginimą?

 Skambinkite mums ir mes susitarsime dėl individualių konsultacijų, valgio ruošimo kursų, arba rekomenduosime kursus jūsų arba artimiausiame mieste.

 

Prekių pristatymo kainos nurodytos lentelėje:

Paslauga

Prekių pristatymas

Svoris iki (...) Kg.

Kaina EUR.

 

Siuntos svoris

0,5

3

Siuntos svoris

2

4

Siuntos svoris

4

5

Siuntos svoris

15

8

Siuntos svoris

30

10

Siuntos svoris

60

15

Siuntos svoris

100

25

Siuntos svoris

200

30

Už siuntos pristatymą į Kuršių neriją papildomas mokestis 15EUR.

 

Pristatymo kaina įskaičiuojama į prekės kainą. Galutinė kaina matyti parengto užsakymo apačioje.